monitory
Monitor 27 cali Nitro XZ270UPbmiiphx
- Model:
Nitro XZ270UPbmiiphx
- Waga z podstawą: 4.7
- WiFi: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
900.00 zł / szt
1 107.00 zł gross
Przygotuj się na całkowicie nowe doznania podczas grania. Daj się wciągnąć w świat gier na dużym, zakrzywionym monitorze o częstotliwości odświeżania obrazu 144 Hz i z technologią Adaptive-Sync. Dzięki połączeniu technologii DTS Sound z wielozadaniowością i doskonałą konstrukcją, monitor najmocniejszych zestawów do gier.
| Weight | 6900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 680 x 530 cm |
Technical Specifications
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro XZ270UPbmiiphx |
| Waga z podstawą | 4.7 |
| WiFi | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 30 |
| Waga | 3.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |