niszczarki
Niszczarka HD-220 C2
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 12
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
600 x 322 x 372 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
1 005.15 zł / szt
1 236.33 zł gross
Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.
| Weight | 17000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 470 x 440 x 690 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 12 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 600 x 322 x 372 mm |
| Waga | 12.5 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 235 |
| Pojemność kosza | 30 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 5 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |