głośniki
Głośnik Soundcore Motion 300 niebieski
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Czas pracy na baterii/bateriach: 13
- Full specification
Status: Out of stock
322.25 zł / szt
396.37 zł gross
- Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res: Popraw jakość dźwięku na świeżym powietrzu dzięki bezprzewodowemu dźwiękowi Hi-Res. W tak małym głośniku nie znajdziesz lepszych wrażeń dźwiękowych.
- Technologia SmartTune: Wyjątkowa technologia adaptacyjna przenośnego głośnika Motion 300 automatycznie dostosowuje się do kierunku i orientacji głośnika, aby zapewnić wciągający dźwięk w każdej sytuacji.
- Potężny dźwięk, przenośna konstrukcja: Dzięki potężnemu dźwiękowi stereo o mocy 30 W w dłoni nie musisz rezygnować z jakości dźwięku, gdy jesteś w podróży.
- Niezwykle długi czas odtwarzania: dzięki imponującemu 13-godzinnemu czasowi odtwarzania możesz odtwarzać muzykę przez cały dzień i noc, nie tracąc rytmu.
- Gotowość do użytku na zewnątrz: przenośny głośnik Motion 300 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać warunki atmosferyczne, a wodoodporność IPX7 pozwala cieszyć się muzyką wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię przygody.
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 200 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 13 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 65 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Wymiary | 200 x 93 x 53 mm |
| Waga | 776 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |