niszczarki
Niszczarka HD-120 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 10
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 30
- Wymiary:
518 x 268 x 291 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
823.40 zł / szt
1 012.78 zł gross
Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.
| Weight | 14500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 400 x 600 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 10 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 30 |
| Wymiary | 518 x 268 x 291 mm |
| Waga | 9.8 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 235 |
| Pojemność kosza | 20 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | płyty CD/DVD |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |