obudowy/kieszenie na dyski
IB-3680SU3 obudowa HDD 3,5''
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Wymiary:
253x155x352 mm
- Waga: 0.56
- Full specification
Status: Out of stock
990.00 zł / szt
1 217.70 zł gross
ICY BOX
IB-3680SU3
Zewnętrzna obudowa dla ośmiu dysków 3,5" SATA I/II/III w konfiguracji JBOD (macierz dyskowa)
Nowy chipset obsługuje standard UASP i SATA III 6 Gb / s, dzięki czemu rzeczywisty transfer jest 3-4 razy wyższy niż normalna prędkość w obudowach zewnętrznych z USB 3.0.
Mechanizm EasySwap umożliwia szybką wymianę dysku twardego - bez śrub - otwórz pokrywę, wysuń dysk twardy, zamontuj nowy dysk twardy, zamknij pokrywkę - gotowe!
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 460 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 253x155x352 mm |
| Waga | 0.56 |
| Pozostałe parametry |
|
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |