niszczarki
Niszczarka +1SS6
- Rozmiar cięcia w mm: 5.8
- Wymiary:
390 x 300 x 590 mm
- Waga: 11
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 406.80 zł / szt
1 730.36 zł gross
Niszczarki Kobra serii +1 przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24 godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia.
Technical Specifications
| Brand | Kobra |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 5.8 |
| Wymiary | 390 x 300 x 590 mm |
| Waga | 11 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 25 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 38.5 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | paski |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 2 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Weight | 11500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 x 340 x 530 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |