Monitor wielkoformatowy 43 cale 43UH5Q-E 500cd/m2 UHD 24/7
- Model:
43UH5Q-E
- WiFi: Tak
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Full specification
Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD
Dzięki rozdzielczości LG UHD Signage sprawia, że kolory i szczegóły treści są żywe i realistyczne. Ponadto szeroki kąt widzenia zapewnia wyraźną treść.
Równa i smukła ramka
Seria UH5Q charakteryzuje się doskonale wyważonym poziomym i pionowe smukłe ramki, tworząc harmonijny wizualnie rozwiązanie wyświetlacza. Jego specjalistyczna konstrukcja upraszcza instalację w środowiskach handlu detalicznego, zapewniając jednocześnie naprawdę wciągającą wrażenia wizualne.
Wygodna platforma webOS
UH5Q jest wyposażony w wysokowydajny układ SoC, który pozwala na wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacz multimedialny. Platforma webOS umożliwia tworzenie aplikacji narzędzia z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który zwiększa wygodę użytkownika, i zawiera aplikacje partnerskie webOS, aby stworzyć przyjazny dla SI środowisko.
Projektowanie z myślą o wykorzystaniu przestrzeni
Zaprojektowany z cienkimi ramkami i prostym zarządzaniem kablami, UH5Q oszczędza miejsce. Ze specjalistyczną ukrytą mocą wlotów, można go zamontować blisko ściany, pozostawiając tylko Około 13,5 mm przestrzeni z wąskim wspornikiem.
Trwałość, która zapewnia niezawodność wyświetlaczy LG UHD Zoptymalizowanych pod kątem środowisk biznesowych
Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych, UH5Q jest chroniony przed solą, kurzem, żelazem w proszku i wilgocią dzięki konforemnej częściowej powłoce na płycie zasilającej, co pozwala na stabilną pracę. Ponadto funkcje zorientowane na klienta, takie jak IP5x i monitorowanie wstrząsów*, zapewniają zarówno niezawodność, jak i satysfakcję, zapewniając trwałość oznakowań LG UHD.
Kompleksowe zabezpieczenia
webOS Signage wykracza poza środki bezpieczeństwa na poziomie systemu operacyjnego (OS). LG Shield wykorzystuje pięciopoziomowy system obrony, obejmujący serwer, aplikację, system operacyjny, system i sprzęt. Każda warstwa działa niezależnie, zapewniając kompleksową ochronę przed różnymi zagrożeniami. Ponadto platforma webOS obsługuje ETSI EN 303 645.
Rozwiązania SuperSign
LG SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania treścią dla kreatywnych i zorganizowanych treści digital signage w Twojej przestrzeni, łączące klientów z szeregiem usług z wygodnymi doświadczeniami użytkownika. Istnieje wiele wersji, takich jak SuperSign Cloud, więc odkryj i ciesz się wersją, która najlepiej do Ciebie pasuje.
Technical Specifications
| Brand | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 43UH5Q-E |
| WiFi | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | ErP |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 65 |
| Waga | 9.4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Wysokość | 561 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 971.7 |
| Głębokość | 29.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 11300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 1055 x 660 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |