Sznurek do baniek - Okulary
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Nr katalogowy:
TU3609
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Sznurek do baniek - Okulary
Z nami możesz oglądać świat przez bańkowe okulary! Idealnie spisują się w piękny słoneczny dzień, jak i w niepogodę. Dzięki nim bańki są jeszcze większe, a łączone tunele jeszcze dłuższe i piękniejsze.
Mix kolorów. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3609 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Sznurki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9,5 x 50 x 2 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 92 x 475 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |