Monitor 55BDL3117P 55 cali Public display
- Model:
55BDL3117P/00
- Kontrast statyczny: 5 000:1
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Full specification
Signage Solutions Monitor P-Line
Moc i elastyczność
Wytrzymały cyfrowy wyświetlacz P-Line firmy Philips został opracowany z myślą o całodobowej pracy i wytrzymuje próbę czasu. Wyraźny obraz w rozdzielczości UHD i wysoka jasność sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla wymagających środowisk takich jak handel detaliczny, transport czy dania i napoje.
Obsługa, monitorowanie i konserwacja dzięki technologii CMND & Control
Uruchom sieć monitorów przez połączenie lokalne (LAN). CMND & Control umożliwia wykonywanie ważnych funkcji, takich jak sterowanie wejściami i monitorowanie stanu monitorów. Niezależnie od tego, czy obsługujesz jeden ekran czy 100.
D-image: precyzyjne obrazowanie medyczne
Ten profesjonalny monitor Philips został stworzony, aby spełniać kliniczne standardy zgodności w zakresie skali szarości. Obraz o optymalnej jakości uzyskany za pomocą monitora można wykorzystać do przeglądania obrazów medycznych w gabinetach lekarskich i salach wykładowych.
Tryb awaryjny (FailOver) zapewnia nieprzerwane odtwarzanie zawartości
Goście siedzący w sali konferencyjnej lub poczekalni nigdy nie zobaczą czarnego ekranu. Dzięki trybowi FailOver profesjonalny monitor Philips będzie automatycznie przełączać między głównymi a dodatkowymi wejściami, sprawiając, że na ekranie zawsze będzie wyświetlana zawartość, nawet jeśli wejście główne wyłączy się. Wystarczy skonfigurować listę alternatywnych wejść, aby mieć pewność, że ekran nie zgaśnie.
SDM-L - wyrafinowanie i inteligencja
Zintegrowany moduł Smart Display Module Large firmy Intel uzupełnia monitor o dodatkowe udoskonalenia z możliwością rozbudowy, umożliwiając wzbogacenie go o kolejne funkcje w szybki i ekonomiczny sposób, gdy tylko zajdzie potrzeba. Cienka konstrukcja gwarantuje ten sam poziom inteligencji i kompatybilności co OPS, a jednocześnie pozwala zachować smukły wygląd monitora.
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 55BDL3117P/00 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Jasność | 750 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 150 |
| Waga | 20.66 |
| Plamka matrycy | 0.315 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne | Podstawa BM05922 |
| Wysokość | 712.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1241.8 |
| Głębokość | 76.8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 16000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 700 x 130 x 1070 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |