przetwornice
Przetwornica 12V/230V 1000W/2000W Czysty sinus
- Napięcie wejściowe (maks.): 12
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Moc ciągła: 1000
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
313.92 zł / szt
386.12 zł gross
Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie taki sam sygnał znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ E) na terenie całej Europy. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka.
- Przenośne gniazdko - przetwornica samochodowa to urządzenie, które pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych gdziekolwiek się znajdziesz, nawet z dala od domowego źródła energii
- Uniwersalność - przetwornica Green Cell posiada nie tylko gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne, ale także port USB do ładowania mniejszych gadżetów takich jak smartfon czy tablet
- Pełne bezpieczeństwo - nie obawiaj się o przepięcia, z urządzeniem Green Cell Twój sprzęt jest zawsze bezpieczny. Przetwornica posiada szereg zabezpieczeń i certyfikatów, tak aby pracowała bez zakłóceń
- Czysta sinusoida - doskonale współpracuje z urządzeniami wymagającymi ciągłego zasilania prądem identycznym jak w gniazdku. Są to m.in. laptopy, lodówki, telewizory oraz te najbardziej wrażliwe czyli panele solarne, piece oraz pompy CO
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (maks.) | 12 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 1000 |
| Moc chwilowa | 2000 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przegrzaniu |
| Wymiary | 26.4 x 13.5 x 7.6 cm |
| Waga | 1.921 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 350 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |