Monitor 27 cali GS27FC GAMING
- Model:
GS27FC
- Wysokość z podstawą: 441
- Głębokość z podstawą: 208
- Full specification
Już czas
OSTATNIA MILA TWOJEGO SYSTEMU DO GIER
Jako niewidziany gracz, Monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i zapewniają najlepszą wydajność komponentów komputera. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Natywny 1500R
TWOJE SUPER WCIĄGAJĄCE CZUCIE W GRZE!
27-calowy panel 1500R VA zapewnia widok bliższy ludzkiemu oku niż płaski monitor, zapewniając bardziej wciągające wrażenia.
PROSTE, ALE STYLOWE
Opływowy wygląd reprezentuje prostotę filozofii projektowania serii gier GIGABYTE, solidna podstawa i matowe wykończenie zbudowane z myślą o funkcjonalności i estetyce, dodając jeszcze więcej tych właściwości.
Technical Specifications
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | GS27FC |
| Wysokość z podstawą | 441 |
| Głębokość z podstawą | 208 |
| Waga z podstawą | 4.53 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 3.62 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 362.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 610.5 |
| Głębokość | 78.3 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 680 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |