Pralka TDLR6040LPLN
- Poziom hałasu: 78
- Programy i opcje prania: Wełna
- Klasa głośności: C
- Full specification
Pralka ładowana od góry wolnostojąca Whirlpool - TDLR 6040L PL/N Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biały. Nasze wąskie urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1000 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin.
Opcja szybkie
Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia idealne rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie.
Program dzieci
Ciesz się zwiększoną ochroną skóry Twojego dziecka. Program dziecięce gwarantuje, że ubranka Twojego dziecka będą dokładnie wypłukane, co zapobiega ich szorstkości i zapewnia komfort maluchowi.
Pasek postępu programu
Intuicyjne sterowanie. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania.
Pojemność 6 kg
Bęben na Twoje pranie o pojemności 6 kg.
Technologia 6-ty Zmysł
Odkryj perfekcyjną ochronę. Inteligentne czujniki 6-ty Zmysł dobierają ustawienia do wielkości i rodzaju wsadu, co pozwala oszczędzić do 50%* energii, wody i czasu. (* Porównanie między maksymalnym wsadem i wsadem 1 kg w pralce z funkcją 6-ty Zmysł w programie Bawełna 60°.)
| Weight | 53000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 680 x 440 x 940 cm |
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 78 |
| Programy i opcje prania | Wełna |
| Klasa głośności | C |
| Wyświetlacz / Panel | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 53 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Pojemność | 43 |
| Wysokość | 900 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 400 |
| Głębokość | 600 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |