moduły SFP, DAC
Moduł Multi Mode UACC-OM-MM-10G-D 10G, 1-pack
- Max. prędkość przesyłu: 10
- Standard: SFP+
- Typ / długość fali: 850 nm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
64.83 zł / szt
79.74 zł gross
UBIQUITI UACC-OM-MM-10G-D
UACC-OM-MM-10G-D to multimodowa wkładka SFP+ firmy Ubiquiti. Obsługuje falę o długości 850 nm, maksymalny zasięg transmisji wynosi 300 metrów. Wkładka oferuje przepustowość 10 Gb/s, jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Ubiquiti wyposażonymi w slot SFP+ oraz urządzeniami innych producentów, które nie blokują obcych wkładek.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 10 |
| Standard | SFP+ |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 300 m |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Oznaczenia |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 30 x 20 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |