przełączniki zarządzalne
Przełącznik GS748T SMART Switch 48xGE 4xSFP(shared)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 2
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
1 666.29 zł / szt
2 049.54 zł gross
48-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet z 2 portami Combo Copper/SFP i 2 dedykowanymi portami SFP
Przełącznik NETGEAR GS748T Smart Cloud oferuje zaawansowane funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite oraz zwiększoną wydajność i użyteczność. Zarządzaj zdalnie dzięki usłudze Insight Cloud Management.
- Liczba obsługiwanych sieci VLAN: 256
- Routing VLAN
- Dynamiczne przypisywanie VLAN
- MLD Snooping
- Routing statyczny
- Tabela ARP hosta: 512
- EEE: Tak
- Zapobieganie atakom DoS
- Temperatura otoczenia podczas pracy : 0-50°C
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 2 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9000 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 41.1 |
| Wymiary | 440 × 257 × 43 mm |
| Waga | 3.46 |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 100 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 390728 |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 4760 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 360 x 515 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |