akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 9SX EBM 240V RT3U G2
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Wymiary:
130 x 440 x 670 mm
- Waga: 62
- Full specification
Status: Out of stock
6 730.18 zł / szt
8 278.12 zł gross
Moduł bateryjny 9SX EBM 240V RT3U G2
Eaton 9SX Gen2 zewnętrzny moduł bateryjny (EBM), 240 V, Rack/tower, 3U, w zestawie zestaw do montażu w szafie.
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Wymiary | 130 x 440 x 670 mm |
| Waga | 62 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 240 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 69000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 310 x 600 x 970 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |