Parownica SC 1 EasyFix 1.516-401.0
- Moc: 1200
- Bezpieczeństwo:
- Bezpieczna blokada
- Zawór bezpieczeństwa
- Wydajność : 20
- Full specification
Parownica SC 1 EasyFix 1.516-401.0
EasyFix to system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica SC 1 pomimo swoich niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z utrzymaniem hignienicznej czystości. Urządzenie wyposażono w bezpieczny zawór ciśnieniowy zapobiegający otwarciu bojlera, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Dysza power będąca jednym z elementów wyposażenia standardowego zwiększa skuteczność odspajania brudu. Ułatwia także strumieniowi pary dotrzeć do czyszczonych kątów, szczelin i narożników.
Mocna para pod ciśnieniem 3 bar
Skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w trudno dostępnych miejscach.
Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada za pomocą rzepa
Optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli. Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Łatwe mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i łatwe operowanie dzięki ruchomemu przegubowi.
Poręczna w obsłudze i łatwa w przechowywaniu
Dzięki kompaktowym wymiarom parownica może być przechowywana zawsze "pod ręką".
Bezpieczna blokada na urządzeniu
Bezpieczna blokada chroni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np. przez dzieci.
Ściereczka do czyszczenia podłóg i osłona dyszy ręcznej
Doskonałe rezultaty czyszczenia.
Technical Specifications
| Brand | Karcher |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wydajność | 20 |
| Ciśnienie | 3 |
| Wymiary | 186 x 127 x 321 mm |
| Waga | 1.6 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 4 |
| Pojemność | 200 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 2000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 385 x 380 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |