modele metalowe
Model metalowy Lamborghini Terzo Millenium 1/24 do składania
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139287/1
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: Out of stock
66.90 zł / szt
82.29 zł gross
Model metalowy Lamborghini Terzo Millenium 1/24 do składania
Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła i dwa komplety felg (do wyboru matowe lub błyszczące). Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi.
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 230 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139287/1 |
| Rodzaj | Samochody |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 23 x 10.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |