projektory
Projektor PL3510ATV LASER 5000AL/50000:1
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
PL3510ATV
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Full specification
Status: Out of stock
4 499.00 zł / szt
5 533.77 zł gross
PL3510ATV
- Rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080)
- Współczynnik kontrastu: 50,000:1
- Współczynnik obrazu: 16:9 (Natywny), 4:3 (Zgodny)
- Współczynnik projekcji: 1.15~1.5 (2006.60 mm@2000 mm)
- Jasność: 5000 ANSI lm, 4000 ANSI Lm (ECO)
- Trwałość lampy: 20000 Godzina (Normal Mode); 30000 Godzina (Tryb ekonomiczny)
| Weight | 5029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 400 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Acer |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | PL3510ATV |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 |
| Poziom hałasu | 34 |
| Źródło światła | Laser |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrast statyczny | 50 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,15:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,50:1 |
| Jasność | 5000 |
| Pobór mocy | 250 |
| Wymiary | 119 x 304 x 226 mm |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry | Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 |
| Obiektyw |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 762 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Minimalna odległość ekranu | 1 |
| Maksymalna odległość ekranu | 7.6 |
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 |
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Zoom | 2,0x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |