zabawki militarne
Metalowy pistolet pirata
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie potrzebuje kapiszonów.
- Usuń elementy mocujące przed podaniem zabawki dzieciom.
- Ten model spełnia obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
- GONHER S.A. nie
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
15541/0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
35.45 zł / szt
43.60 zł gross
- Metalowy pistolet pirata.
- Pistolet nie strzela nabojami, wydaje jedynie dźwięk.
Technical Specifications
| Brand | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 15541/0 |
| Rodzaj | Pistolety |
| Wymiary | 22.5 x 8.5cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 105 x 335 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |