zasilacze awaryjne
UPS Line-Interactive 850VA SB FR 2x PL 230V, USB
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Moc czynna: 480
- Full specification
Status: Out of stock
196.22 zł / szt
241.35 zł gross
PowerWalker VI SH zapewnia kompleksową ochronę i wysoką gęstość mocy w małym i ekonomicznym pakiecie. Zasilacz UPS może zostać automatycznie uruchomiony bez zasilania prądem przemiennym. Ponadto ten UPS zapewnia ochronę przed przepięciami RJ-11. Wyposażony w stabilizator napięcia, UPS będzie nadal zapewniał czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu i jest idealny do każdego zastosowania w domu lub małym biurze.
Serie VI SH są wyposażone w mocniejszą ładowarkę, która osiąga 90% pojemności akumulatora w ciągu 2-4 godzin. Dzięki obsłudze interfejsu HID (Human Interface Device) do komunikacji USB umożliwia szybką i łatwą konfigurację z dowolnym systemem operacyjnym.
Technical Specifications
| Brand | PowerWalker |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 480 |
| Czas ładowania | 8 |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 |
| Czas transferu (maks.) | 10 |
| Wymiary | 15.8 x 8.4 x 25.2 cm |
| Waga | 2.06 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 4540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 120 x 290 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |