muzyczne
Mata do tańczenia mixer
- Bezpieczeństwo:
Ze względu na budowę i cechy funkcjonalne zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Nie używać blisko uszu, niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Mata do tańczenia mixer
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ze względu na budowę i cechy funkcjonalne zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Nie używać blisko uszu, niewłaściwe użycie może spowodować uszkodzenie słuchu. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 001408 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Maty do tańczenia |
| Wymiary | 89 x 69 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 470 x 335 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |