adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do HDMI + VGA
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: D-sub 15pin Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
40.06 zł / szt
49.27 zł gross
Adapter DisplayPort do HDMI + VGA
- Przejściówka DisplayPort na HDMI + VGA
- Idealny do podłączenia wyświetlacza HDMI lub VGA do źródła wideo DisplayPort (porty wyjściowe nie mogą być używane jednocześnie)
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 95 x 195 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary | 210 x 63 x 16 mm |
| Długość przewodu | 10 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |