konstrukcyjne
Marble Run Transparent 46 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
6546
- Obszar: Konstrukcyjne
- Full specification
Status: Out of stock
71.80 zł / szt
88.31 zł gross
Quercetti Tor Kulkowy Migoga Basic Transparent
Ten zestaw składa się z 45 giętkich i niełamliwych, transparentnych części oraz plastikowych kuleczek o średnicy 4mm. Dzieci mogą odwzorowywać modele narysowane na opakowaniu lub eksperymentować i budować własne konstrukcje. Zjeżdżalnie, mosty, kolumny, kołowrotki mogą być łączone na różne sposoby.
Zabawka stymuluje kreatywność, rozumowanie przestrzenne oraz rozwija zdolności manualne.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Weight | 645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 80 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 6546 |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 8 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |