zasilacze awaryjne
Zasilacz awaryjny UPS AiO 600VA 360W
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Moc czynna: 360
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
222.67 zł / szt
273.88 zł gross
- Zasilacz awaryjny UPS Green Cell zapewnia pełną ochronę każdego podpiętego sprzętu podczas utraty zasilania i skoków napięcia. Dzięki niemu możesz spokojnie zapisać efekty swojej pracy i bezpiecznie wyłączyć urządzenie.
- Zasilacz UPS o mocy całkowitej 360W i mocy pozornej 600VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne parametry dla Twoich urządzeń.
- Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy maksymalnie krótki czas przełączenia UPS-ów w tryb zasilania akumulatorowego wynoszący 2-6 milisekund oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 20 min w zależności od obciążenia.
- Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
| Weight | 5500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 360 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 360 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Czas transferu (maks.) | 6 |
| Wymiary | 270 x 190 x 90 mm |
| Waga | 3.55 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 600 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |