fotele biurowe
Krzesło komputerowe GXT714R RUYA czerwone
- Regulacja: Nachylenie siedziska
- Wymiary:
75 x 71 x 134 cm
- Waga: 19
- Full specification
Status: Out of stock
805.38 zł / szt
990.62 zł gross
Podobnie jak dobry kolega z drużyny, Ruya wspiera Cię, niezależnie od tego, jak lubisz grać. Dzięki w pełni regulowanej wysokości, oparciu, podłokietnikom 3D i funkcji blokady pochylenia, to krzesło gwarantuje, że będziesz w idealnej pozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Regulacja | Nachylenie siedziska |
| Wymiary | 75 x 71 x 134 cm |
| Waga | 19 |
| Materiał | Nylon |
| Typ | Fotel biurowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 2200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 650 x 830 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |