myszki
Mysz ROG Keris II Origin P722 biała
- Model:
ROG Keris II Origin P722
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (maks.): 42000
- Full specification
Status: Out of stock
526.05 zł / szt
647.04 zł gross
Mysz ROG Keris II Origin P722 biała
ROG Keris II Origin to ergonomiczna mysz gamingowa o wadze 65 gramów, której kształt został przetestowany przez profesjonalnych graczy FPS. Mysz oferuje efektowne, trzystrefowe podświetlenie RGB oraz jest wyposażona w optyczny sensor ROG AimPoint Pro o czułości 42 000 DPI, przełączniki ROG Micro Switches II oraz bezprzewodową technologię ROG SpeedNova. Keris II Origin jest również kompatybilna z ROG Polling Rate Booster, który obsługuje bezprzewodowe odświeżanie na poziomie 8000 Hz.
- Ergonomiczna konstrukcja 65 g: kształt przetestowany przez profesjonalistów, dopasowany do większości stylów chwytu.
- Nienaganny styl: indywidualnie konfigurowalne, 3-strefowe podświetlenie RGB oraz fabrycznie przycięte taśmy grip, które przepuszczają światło.
- ROG Push-Fit Switch Socket II: ekskluzywna konstrukcja przełączników umożliwiająca szybkie i łatwe ich wymienianie oraz personalizację.
- ROG Micro Switch II: wyraźne kliknięcia i wyjątkowa żywotność do 100 milionów kliknięć.
- Optyczny sensor ROG AimPoint Pro: czułość 42 000 DPI dla maksymalnej precyzji oraz technologia śledzenia na szkle.
- Ultraszybka łączność bezprzewodowa: technologia ROG SpeedNova i kompatybilność z ROG Polling Rate Booster do 8000 Hz.
- Wszechstronne opcje połączeń: 2,4 GHz RF, Bluetooth oraz przewodowe USB; dołączony odbiornik ROG Omni Receiver obsługuje wiele urządzeń jednocześnie.
- Przewód ROG Paracord i ślizgacze z 100% PTFE: wysokiej jakości materiały zapewniają płynne i szybkie ruchy.
- Sterowanie bezpośrednio w myszy: najczęściej używane ustawienia można zmieniać za pomocą kombinacji przycisków.
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | ROG Keris II Origin P722 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) | 42000 |
| Profil | Praworęczny |
| Podświetlenie | RGB |
| Wymiary | 42 x 67 x 121 mm |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 2 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 115 x 165 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |