konsole
Konsola Playstation 5 Digital D Chassis
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x HDMI
- Kontroler ruchu: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
1 759.38 zł / szt
2 164.04 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Wymiary | 358 x 216 x 80 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pojemność dysku | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 4200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 128 x 430 x 355 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |