Przełącznik SMART TL-SG108E 8x1GbE
- Bufor pakietów: 256
- Pozostałe funkcje:
- Metoda transmisji: Store-And-Forward
- Automegocjacja AUTO-MDI/MDIX
- Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 80% energii
- Kontrola przepływu 802.3x
- Funkcje monitorowania stanu sieci
- Obsługa funkcji QoS opartej o port - Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Przełącznik Easy Smart TL-SG108E jest urządzeniem przeznaczonym dla małych i średnich firm, w których konieczne jest wykorzystanie podstawowych funkcji zarządzania siecią lokalną. Dzięki funkcji mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu kabli administratorzy mogą łatwo monitorować ruch sieciowy. Obsługa funkcji QoS opartej na portach oraz tagowaniu 802.1P umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń w firmowej sieci. Dodatkowo obsługa opartych na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU sieci VLAN umożliwia poprawę bezpieczeństwa i odpowiednie oddzielenie zasobów sieci. Ponadto, przełącznik TL-SG108E jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 80%* zużywanej energii.
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 105 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Bufor pakietów | 256 |
| Pozostałe funkcje | - Metoda transmisji: Store-And-Forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| VLAN | - Jednoczesna obsługa do 32 VLAN ( z 4096 identyfikatorów VLAN) |
| QoS | - Obsługa priorytetowania w oparciu o port/kolejkowanie 802.1p |
| Funkcje L2 | - IGMP Snooping |
| Wymiary | 158 x 101 x 25 mm |
| Pozostałe parametry | - Metoda transmisji: Store-And-Forward |
| Zasilanie | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Akcesoria w zestawie | - TL-SG108E |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Typ obudowy | Slim |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |