konstrukcyjne
Klocki magnetyczne Creator 60 elementów
- Liczba elementów: 60
- Nr katalogowy:
36676
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
330.00 zł / szt
405.90 zł gross
Klocki magnetyczne Creator 60 elementów
MAGFORMERS CREATOR 60 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni.
| Weight | 1321 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 325 x 305 cm |
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 60 |
| Nr katalogowy | 36676 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32,5 x 6,5 x 30,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |