Klocki Creator 31147 Aparat w stylu retro
- Liczba elementów: 261
- Nr katalogowy:
31147
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Zainspiruj dzieci w wieku od ośmiu lat i podaruj im zestaw 3 w 1 LEGO Creator Aparat w stylu retro (31147). Ten kultowy aparat ma ruchomy obiektyw, przyciski migawki na górze i otwierany tył z miejscem na kliszę zbudowaną z klocków. Całości dopełnia kolorowy, materiałowy pasek, na którym można przenosić aparat. W zestawie jest także sześć naklejek imitujących zdjęcia, którymi można ozdobić kliszę.
Ten zestaw LEGO Creator 3 w 1 ze sprzętami w stylu retro umożliwia dzieciom zabawę w budowanie trzech różnych modeli przy użyciu tych samych klocków. Mogą stworzyć zabawkowy aparat, a następnie przebudować go na kamerę lub telewizor z anteną. Wszystkie trzy modele sprawdzą się też jako ozdoba na półkę.
Zabawki LEGO Creator 3 w 1 to świetne prezenty dla dzieci zawierające trzy różne modele w jednym pudełku. Można je budować i przebudowywać do woli. Różnorodność modeli sprawia, że zestawy trafią w każdy gust: miłośników superszybkich pojazdów, niesamowitych zwierząt czy szczegółowych dioram miast.
- Trzy zabawki retro w jednym pudełku - ośmiolatki i starsze dzieci mogą budować i przebudowywać trzy różne modele kultowych urządzeń przy użyciu tych samych klocków z zestawu LEGO Creator Aparat w stylu retro
- Nieograniczone możliwości zabawy - dzieci mogą wymyślać historie inspirowane trzema różnymi modelami retro: aparatem, kamerą i telewizorem
- Zabawka 3 w 1 pełna funkcji - aparat ma ruchomy obiektyw, przyciski do naciskania, kliszę umieszczaną z tyłu i pasek, natomiast kamera ma otwieranąklapkę do filmowania, a telewizor - antenę.
- Modele kolekcjonerskie - po zbudowaniu modele LEGO można ustawić na półce
- Upominek dla fanów fotografii - ten zestaw 3 w 1 gwarantuje ekscytującą zabawę w budowanie dzieciom w wieku od ośmiu lat. To także świetny pomysł na prezent
- Sześć naklejek dla każdego z modeli - w zestawie jest sześć naklejek imitujących zdjęcia: bukiet kwiatów, pies, żyrafa, kamper, rolka i motocykl
- Jeszcze więcej modeli 3 w 1 - zabawa nigdy się nie kończy dzięki innym zestawom z serii LEGO Creator (sprzedawanym osobno), które obejmują niezwykłe zwierzęta, fajne pojazdy i szczegółowe dioramy miast
- Budowanie i zabawa - ten 261-elementowy zestaw zawiera aparat do zbudowania, który ma 7 cm wysokości, 13 cm szerokościi 8 cm głębokości
Technical Specifications
| Brand | LEGO |
|---|---|
| Liczba elementów | 261 |
| Nr katalogowy | 31147 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19.1 x 26.2 x 4.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Creator |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 260 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |