uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 400x400, 32-55'
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
21.70 zł / szt
26.69 zł gross
| Weight | 1040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 175 x 470 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 35 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 465 x 422 x 19.5 mm |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |