Klej do papieru PVA 500 ml niebieski
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Nr katalogowy:
TU3147
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Klej do papieru PVA 500 ml niebieski
Seria 6 nowych kolorów klejów TUBAN do tektury oraz tworzenia slime'a. Idealne kleje do tworzenia kolorowych slimów. Najlepiej działają z aktywatorem marki TUBAN. Aby zrobić slime'a na każde 100 ml kleju PVA potrzebujesz ok 50 ml aktywatora. Klej jest bezpieczny i przebadany. Wyprodukowany w Polsce.
| Weight | 524 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 65 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3147 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 20.5 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |