chodziki/jeździki
Jeździk Cozy Coupe Policja biała
- Nr katalogowy:
173790E3
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
276.42 zł / szt
340.00 zł gross
Jeździk Cozy Coupe Policja biała
Nasz mały policjant może łapać złodziei jeżdżąc policyjnym samochodem! Cozy Coupe posiada zabawną buźkę oraz elementy prawdziwego policyjnego pojazdu! Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
| Weight | 7900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 390 x 730 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 173790E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 44 x 72 x 93 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |