klawiatury
Klawiatura ACK-540U+ (US) touchpad, US Layout
- Model:
ACK-540U+
- Wymiary:
291 x 29 x 197 mm
- Rodzaj: Mini
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
138.35 zł / szt
170.17 zł gross
ACK-540U+ (US) touchpad, US Layout
ACK-540U+ to mini klawiatura z wbudowanym inteligentnym touchpadem. Posiada nowoczesny design w szlachetnej, matowej czarnej powłoce typu SoftSkin. Klawiatura posiada niebieskie diody LED informującej o statusie dla klawiszy Caps Lock, Scroll Lock i Num Lock wykorzystujące nową technologię Light-Stripe. Posiada pełną funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury i ma wyjątkowo ciche klawisze dzięki zastosowaniu technologii membranowej X-Type. Wygodne pisanie w każdej sytuacji, również ze względu na praktyczne podparcia dłoni. ACK-540U+ jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich często podróżujących użytkowników.
Technical Specifications
| Brand | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | ACK-540U+ |
| Wymiary | 291 x 29 x 197 mm |
| Rodzaj | Mini |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 240 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |