kamery IP
Kamera IPC-K9DCP-3T0WE-V2
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Status: Out of stock
116.21 zł / szt
142.94 zł gross
Kamera zewnętrzna Imou Outdoor Camera Cell 3C AIO to IP kamera, która zapewnia doskonałą jakość obrazu 2K QHD. Wyposażona w baterię o pojemności 5000 mAh, może działać nawet do 120 dni na jednym ładowaniu. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu panelowi słonecznemu, kamera może pracować bez przerw, eliminując konieczność częstego ładowania. Szybkie ładowanie za pomocą portu USB-C zapewnia, że kamera będzie zawsze gotowa do użycia.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Wymiary |
|
| Waga | 360 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.8" 3MP Progressive CMOS |
| Obiektyw | Jasność obiektywu: f/2.0 |
| Zasilanie | USB DC 5V |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 110 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |