uchwyty
Ramię regulowane 17-32 cale 9kg
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
54.14 zł / szt
66.59 zł gross
Pojedyncze ramię do monitora montowane na biurku, 17-32
- Ustaw ekran idealnie, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Uchwyt do monitora na biurko z pojedynczym ramieniem monitora
- Umożliwia obracanie i przechylanie wyświetlacza oraz umożliwia obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
| Weight | 2610 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 450 x 175 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 9 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 90 |
| Wymiary | 116 x 146 x 561 mm |
| Waga | 2.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |