Kamera IPC-K2ECP-3H1W Ranger 2C 3MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- -10°C~+45°C
- Mniej niż 95% wilgotności względnej
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Ranger 2C
Kamera obrotowo-uchylna Wi-Fi 1080P H.265
Dzięki monitorowaniu na żywo w rozdzielczości 1080P Full HD oraz funkcjom obrotu w zakresie 0 ~ 355° i pochylenia -5 ~ 80°, Ranger 2C zapewnia całkowite pokrycie każdego zakątka domu. Funkcja Human Detection szybko znajduje na obrazach ludzkie cele i natychmiast wysyła powiadomienie. Tryb prywatności pomaga chronić Twoją prywatność, gdy jesteś w domu, a funkcja inteligentnego śledzenia pozwala kamerze podążać za poruszającymi się obiektami po wykryciu ruchu.
Trzymaj się blisko tego, na czym Ci zależy
Dzięki usłudze Cloud będziesz mieć dostęp do tego, na czym Ci zależy, o ile Internet będzie dostępny. Możesz nagrywać filmy codzienne lub ruchome w chmurze i odtwarzać je w dowolnym miejscu i czasie.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia poziomy | 48 |
| Kąt widzenia pionowy | 93 |
| Wymiary | 106.1 x 77.4 x 77.4 mm |
| Waga | 219 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.8" 2Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 3.6mm Fixed Lens |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Biały |
| Weight | 390 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 x 100 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |