kamery bezprzewodowe
Kamera IPC-GS7EP-5M0WE Cruiser 2 5MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
Środowisko pracy: -30°C~+60°C, wilgotność względna mniejsza niż 95%.
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Full specification
Status: Out of stock
147.36 zł / szt
181.25 zł gross
Cruiser zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 5 MP z opcją obiektywu 3,6 mm. Dzięki funkcjom monitorowania na żywo w rozdzielczości 5 MP 3K oraz obrotu 0-340° i pochylenia 0-90°, Cruiser 2 5 MP zapewnia pełne pokrycie każdego kąta Twojego domu. Obsługuje cztery tryby nocnego widzenia, co gwarantuje wyrazistość obrazu nawet w całkowitej ciemności. Posiada certyfikat IP66, co oznacza, że kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: -30°C~+60°C, wilgotność względna mniejsza niż 95%. |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Standardy | 802.11ax |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia poziomy | 85 |
| Kąt widzenia pionowy | 42 |
| Wymiary | 110.4 × 128.8× 132.7mm |
| Waga | 370 |
| Certyfikaty | CE, FCC, UKCA |
| Matryca | Progresywny CMOS 1/2,7 o rozdzielczości 5 megapikseli |
| Obiektyw | Obiektyw stały 3.6 mm |
| Zasilanie | Zasilacz DC 12V1A |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 801 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 180 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |