SmartWatch
Smartwatch FW59 Kiddo 4G dla dziecka
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
190.49 zł / szt
234.30 zł gross
Smartwatch 4G stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach nowych technologii, który zapewnia rodzicom spokój, a najmłodszym radość i bezpieczeństwo.
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Wymiary | 27×43.2×12.6 mm |
| Waga | 68 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania |
| Bateria | 670 mAh |
| Pamięć wewnętrzna | 192 |
| Procesor | ASR3603S |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,84'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 100 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |