kamery IP
Kamera IP UVC-G5-Dome-Ultra
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -20 do 40°C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 10 do 90%, bez kondensacji
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
278.73 zł / szt
342.84 zł gross
Kamera G5 Dome Ultra (UVC-G5-Dome-Ultra) to ultrakompaktowa i odporna na manipulacje kamera 2K HD PoE, zaprojektowana z myślą o dyskretnym zabezpieczeniu w pomieszczeniach zamkniętych. Oferuje rozdzielczość wideo 2K (4MP) oraz ultraszeroki kąt widzenia (102,4°). Posiada funkcję noktowizora, umożliwiając widzenie w nocy w podczerwieni do 20 m (65 stóp). Wyposażona jest w wykrywanie zdarzeń AI. Może być podłączana i zasilana za pomocą PoE, a także oferuje opcjonalny montaż podtynkowy do instalacji w suficie.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia przekątna | 120 |
| Zasięg trybu nocnego | 20 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK06 |
| Kąt widzenia poziomy | 102 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 63.6 x 63.6 x 68.2 mm |
| Waga | 175 |
| Pozostałe parametry | Materiał obudowy: Stop aluminium, poliwęglan |
| Certyfikaty | Certyfikaty: FCC, IC, CE |
| Matryca | 1/2.4" CMOS |
| Zasilanie | 37-57V DC |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 90 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |