bluetooth
Adapter Bluetooth v4.0 USB BT0015
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista
- Zasięg: Klasa 1. - 100m
- Profile: GAP (Generic Access Profile)
- Full specification
Status: Out of stock
26.19 zł / szt
32.21 zł gross
Mini adapter Bluetooth na złączu USB BT 4.0 kompatybilny wstecznie
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 105 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Zasięg | Klasa 1. - 100m |
| Profile | GAP (Generic Access Profile) |
| Wymiary | - Wymiary urządzenia: 3 x 14.2 x 4.5 mm - Wymiary opakowania: 108 x 125 x 14 mm |
| Waga | 2.4 |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny transfer: do 3 Mb/s |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 3.0 +EDR |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |