kamery IP
Kamera DS-2CD2043G2-LI(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: Temperatura: -30 °C do 60 °C; Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: Temperatura: -30 °C do 60 °C; Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
373.44 zł / szt
459.33 zł gross
4 MP Kamera Sieciowa typu Bullet z Technologią AcuSense i Inteligentnym Hybrydowym Oświetleniem (statyczna)
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 4 MP
- AcuSense: zaawansowana klasyfikacja ludzi i pojazdów oparta na technologii głębokiego uczenia
- Inteligentne hybrydowe oświetlenie: integracja podczerwieni (IR) i światła białego, 4 tryby doświetlania
- -2U: wbudowany podwójny mikrofon kierunkowy zapewniający wysokiej jakości dźwięk w czasie rzeczywistym
- Wyraźny obraz nawet przy silnym oświetleniu w tle dzięki technologii true WDR 120 dB
- Wydajna kompresja wideo w technologii H.265+
- Odporność na wodę i kurz: IP67
| Weight | 706 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 237 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Zabezpieczenia:
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv4 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kompresja audio | MP3 |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 74.4 x 74.4 x 176.3 mm |
| Waga | 515 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 V DC +/- 25%, 0,5 A, maks. 6 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |