ładowarki
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Combo TypeA
- Moc: 67
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
- Mi 9
- Mi 9T Pro
- Mi 10T
- Mi 10T Pro
- Mi 11
- Mi 11 Lite
- Mi 11X (Indie)
- Xiaomi 11T
- Xiaomi 11T Pro
- Xiaomi 12X
- Xiaomi 12 Lite
- Redmi 9T
- Redmi Note 9T
- Full specification
Status: Out of stock
59.96 zł / szt
73.75 zł gross
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Combo TypeA
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 x 90 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 67 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do |
|
| Złącza | 1 x USB 1.1 |
| Wymiary | 49.3 x 73 x 28 mm (bez wtyków) |
| Waga | 102 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |