kamery IP
Kamera DS-2CD1361G2-LIU(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
208.00 zł / szt
255.84 zł gross
Stałoobrotowa kamera sieciowa Smart Hybrid Light 6 MP
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 256 GB (gniazdo kart SD) (opcja)
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe (digest) dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE oraz digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adre |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 127 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 110 x 110 x 93 mm |
| Waga | 340 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo
|
| Matryca | 1/2,4" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 560 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 150 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |