kalkulatory
Kalkulator biurowy CDB 1201BK czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
30.29 zł / szt
37.26 zł gross
Kalkulator biurowy CDB 1201BK
| Weight | 290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 160 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość 205 x szerokość 155 x głębokość 35 mm |
| Waga | 189 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |