torby/etui/plecaki
Torba ThinkPad Professional Topload 16 cali Gen2 4X41M69795
- Wymiary:
367 x 266 x 30 mm
- Waga: 0.84
- Pasuje do:
Laptopy do 16 cali
- Full specification
Status: Out of stock
243.70 zł / szt
299.75 zł gross
Lenovo ThinkPad Professional 16" Topload Gen 2 to tradycyjna teczka w nowoczesnym wydaniu, a jednocześnie inteligentniejsza dla naszej planety. Ta funkcjonalna, a jednocześnie opływowa torba ładowana od góry przenosi, chroni i porządkuje wszystkie niezbędne rzeczy biznesowe, a najwyższej jakości, lekkie materiały wytrzymują codzienne użytkowanie zużycie.
- Komora PC pomieści laptopy o przekątnej do 16 cali, z oddzielną wyściełaną kieszenią na dodatkowe mniejsze urządzenie
- Główna komora zawiera pełną stację roboczą oraz kieszenie do przechowywania akcesoriów i innych drobnych przedmiotów, w tym kieszeń blokującą RFID i brelok do kluczy
- Wodoodporne materiały, wzmocnione wodoodporną taśmą zamka, aby chronić Cię przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
- Dodatkowa kieszeń na panelu przednim zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania
- Pojedynczy wygodny uchwyt ułatwia dojazdy
- Zewnętrzna część wykonana w 89% z materiałów pochodzących z recyklingu, co odpowiada 12 butelkom wody o pojemności 500 ml (16,9 uncji) (zakładając, że butelka waży 19 gramów [0,67 uncji)]
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Wymiary | 367 x 266 x 30 mm |
| Waga | 0.84 |
| Pasuje do | Laptopy do 16 cali |
| Rodzaj | Torba |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 330 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |