chodziki/jeździki
Jeździk Buggy Standard Różowy
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10604P
- Full specification
Status: Out of stock
46.00 zł / szt
56.58 zł gross
TINY TOWN BUGGY STANDARD
Jeździk Buggy Standard różowy samochód z lodami. Posiada tajny schowek pod siedzeniem, klakson i solidną rączkę. Mniejsze dzieci mogą używać tylnego uchwytu jako wsparcia podczas nauki chodzenia.
Technical Specifications
| Brand | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10604P |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 63 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 x 620 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |