telewizory
Telewizor 24 cale SMART webOS LG DVB-T/T2/C/S/S2 BT5
- Model:
SLE 24S803B
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
479.20 zł / szt
589.42 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Model | SLE 24S803B |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 372 |
| Głębokość z podstawą | 154 |
| Waga z podstawą | 2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10 |
| System TV | WebOS LG |
| Funkcje | Asystent głosowy ThinQ AI |
| Czas reakcji | 9.5 |
| Technologie |
|
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 1.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 1.5 |
| Procesor |
|
| Wysokość | 330 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 |
| Szerokość | 552 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Weight | 3011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 600 x 380 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |