IB-RD3621U3 2x3.5'' RAID
- Maks. liczba dysków: 2
- Liczba wentylatorów: 1
- Wymiary:
145 x 82 x 173 mm
- Full specification
IB-RD3621U3 2x3.5 RAID
Zastosowanie dwóch dysków twardych w postaci macierzy RAID jest popularne dzięki ich wielu zaletom. Ale kto chce skorzystać z tej przewagi, często nie może tego zrobić ze względu na to, że nie każda płyta główna jest wyposażona w kontroler RAID, a laptopy zwykle nie spełniają wymagań. System RAID ICY BOX IB-RD3621U3 pomaga i konwertuje dyski twarde SATA 3,5 cala na wydajną macierz RAID. Wymiana dysków twardych jest łatwa dzięki technologii EasySwap.
Dostępne są następujące opcje: RAID 0, LARGE i RAID 1. Większa szybkość transmisji danych, mirroring danych zapewniający większą niezawodność, wykrywanie dysków twardych jako pojedynczych dysków, oba dyski twarde jako jeden duży dysk. Striping (RAID 0) jest szczególnie interesujący, zasilany jest przez nowoczesny port USB 3.0 - szybkość transferu osiąga do 5 Gb na sekundę. Również dostępny jest port eSATA, aby połączyć się z komputerem PC lub Mac. W przypadku IC-BOX IB-RD3621U3 do produkcji użyte lekkie tworzywo sztuczne. Żywotność dysków twardych jest dużo większa dzięki zamontowanemu wentylatorowi o średnicy 6 cm aktywnie wspomagającemu wentylacje urządzenia.
| Weight | 1070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 100 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 145 x 82 x 173 mm |
| Waga | 0.684 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Wentylator | 6 cm |
| RAID | Tak |
| Obudowa | Tower |
| Typ dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |