Głośnik Sound Pocket 5W
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Głośnik IP67 Xiaomi Sound Pocket 5W
Przenośny, kompaktowy głośnik bezprzewodowy z opcją stereo przy podłączeniu drugiego głośnika. Twoja muzyka w każdym miejscu!
Xiaomi Sound Pocket 5W
Przenośny, kompaktowy głośnik bezprzewodowy z opcją stereo przy podłączeniu drugiego głośnika. Twoja muzyka w każdym miejscu!
Znakomicie kompaktowy
Lekka konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejsza. Doświadcz czarujących melodii w dowolnym miejscu i czasie. Głośnik waży tyle co butelka wody.
Odporność na kurz i wodę o stopniu ochrony IP67
Dzięki certyfikowanej profesjonalnej ochronie i ulepszonym funkcjom bezpieczeństwa wspaniała muzyka może towarzyszyć Ci podczas zajęć na świeżym powietrzu, niezależnie od tego, czy jesteś na plaży, czy przy basenie.
Modne i bardziej spersonalizowane
Uproszczona konstrukcja pozwala na umieszczenie go zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu można go dostosować do każdego ustawienia. Wyrafinowany odcień czerni uzupełniony odrobiną żywego pomarańczu, tworzy odważne i charakterystyczne połączenie kolorów, które cieszy oko.
Wyjątkowa jakość dźwięku
Głośnik charakteryzujący się dużą powierzchnią siatki zapewnia bardziej przejrzysty dźwięk i zrównoważony dźwięk. Dzięki wbudowanemu subwooferowi zapewnia głębokie i bogate basy.
Nawet 10 godzin pracy baterii
Ciesz się do 10 godzin nieprzerwanego odtwarzania na typowym poziomie głośności (40%) dzięki w pełni naładowanemu akumulatorowi 1000 mAh, dzięki czemu idealnie nadaje się na wszystkie spotkania na świeżym powietrzu. Większa moc oznacza dłuższą zabawę.
Szybsze i stabilniejsze połączenie
Ciesz się bezstratną jakością dźwięku jak nigdy dotąd dzięki szybkiemu i stabilnemu połączeniu obsługiwanemu przez najnowszy Bluetooth 5.4.
Zestaw stereo TWS
Połącz dwa identyczne modele głośników, aby stworzyć inteligentne połączenie stereo zapewniające jeszcze bardziej wciągające wrażenia muzyczne. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth 3s na głośniku - jeśli drugi głośnik znajduje się w trybie parowania Bluetooth, dwa głośniki zostaną automatycznie sparowane i będą działać odpowiednio jako lewy i prawy kanał.
Rozmowy w trybie głośnomówiącym
Odbieraj połączenia przychodzące jednym dotknięciem, aby prowadzić rozmowy bez użycia rąk z czystym i wyraźnym dźwiękiem. Teraz możesz cieszyć się rozmową ze znajomymi i rodziną na całym świecie, wykonując wiele zadań jednocześnie.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Wymiary | 90,8 x 74,4 x 42,6 mm |
| Waga | 200 |
| Pozostałe parametry |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 282 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 80 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |